
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик "GOLF"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Дальність спрацьовування | max 6 m ±1m |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max 500W(лампа накаливния) |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм*35мм*80мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут спрацьовування | 160° |
- Ціна: 239,97 ₴

