
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ландшафтний DEFNE-5 — виробник Horoz Electric. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP44. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ DEFNE-5: економічність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати ландшафтний світильник? Садово-паркові світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 76 мм* 800мм * 110мм |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | белый + мат. хром |
- Ціна: 1 346,57 ₴

