




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї COMBAT — виробник Horoz Electric. Автономний вуличний світильник із вбудованою сонячною батареєю й акумулятором. Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP65. Обладнаний датчиком світла, що дає змогу регулювати освітлення залежно від пори доби. Пульт дистанційного керування в комплекті. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ COMBAT: економічність. автономність.міцний зносостійкий корпус. брак шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник — 1 шт. сонячна батарея + кабель — 1 шт. пульт — 1 шт. інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати вуличний світильник на сонячній батареї? Вуличні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, ємність акумулятора, аксесуари та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 4-6 годин (сонячний день) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Пульт керування, без стійки в комплекті |
| Потужність | 150 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм х 127 мм |
| Світловий потік (лм) | 1400 lm |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| баттарея | 3 x 3.2V 10Ah Lithium Iron Phosphate |
- Ціна: 3 081,63 ₴

