
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле контролю напруги в розетку УКН-10р
Захист від перепадів напруги для підключення в розетку.
Оптимальний варіант для захисту телевізора, комп'ютера та іншої побутової техніки.
|
Максимальний струм 10 Ампер Потужність навантаження 1,5 кВт |
- Можливість коригування показань вольтметра
- Проста і зручна настройка параметрів приладу
| Напруга на вході Вимірювана напруга Максимальний струм навантаження Верхня межа (регулюється) Час відключення по верхній межі Нижня межа (регулюється) Час відключення по нижній межі Час установки таймера включення Похибка вольтметра |
0-400 Вольт 50-400 Вольт 10 Ампер 240-270 Вольт 0,02 сек. 120-190 Вольт 5 сек. 10-600 сек. 2 Вольта |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HS Electro |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 0.5 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 300 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 мм |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 16A |
| Робоча напруга | 220V AC-50/60Hz |
| Додатково | Вимкнення за високої напруги 230V-280VВід'єднання за низької напруги 140V-180V |
| Номінальний струм | мах16А |
- Ціна: 793 ₴

