
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця
трилампова стельова люстра є розширеною версією сучасної моделі в стилі мінімалізм. Металевий каркас виготовлений із дзеркального хрому, а три вигнуті ріжки переплітаються в центрі, утворюючи оригінальний і динамічний візерунок. Така конструкція дає змогу рівномірно розподілити світло по всьому простору кімнати.Головною окрасою слугують стильні скляні плафони циліндричної форми з округленими краями. Дизайн плафонів поєднує в собі два ефекти: верхня частина має матове біле покриття для м'якого розсіювання світла, а нижня — дзеркальне димчасте напилення (димчастий хром), яке надає світильнику сучасного та технологічного вигляду.
Технічні характеристики:
-
Габарити: Довжина 450 ммШирина 450 мм, Висота 240 мм.
-
Освітлення: 3 патрони під універсальний цоколь E27.
-
Матеріали: Хромована сталь, комбіноване двоколірне скло.
-
Колір корпусу: Глянсовий хром (срібло).
-
Тип монтажа: Стельова планка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 841 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання

