
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Бронзовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 54 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 2000 г |
- Ціна: 881 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання

